Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21858 (5665265)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Панчій Тарас Михайлович]
Дата контролю:7 Липня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Не виставляйте мою Скаргу Заболотному, який окружив себе юристками у яких браття працюють у поліції і яким закон не писан, тому Заболотний моріонетка у їхніх відписаловках.На запит слідчого СВ Деснянського управління поліції ГУ НП м. Києва від 16.05.2017 року № 7000/125/49-2017 з Вашого Департаменту надійшов Лист від 24.05.2017 року № 064-5473 за підписом першого заступника директора Т. Панчій (надалі – Лист), в якому відсутня відповідь на конкретно поставлене запитання, а саме : - чи має повноваження Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища (надалі – Департамент) здійснювати контроль за проведенням будівельних робіт, які не відносяться до елементів благоустрою.
Нагадую, що відповідно до ст. 1 ЗУ Про благоустрій населених пунктів» - благоустрій населених пунктів - комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
Як вбачається із зазначеної норми закону, жодним словом не сказано, що до комплексу робіт, які зобов’язаний виконувати Департамент по захисту і відновленню сприятливого для життєдіяльності людини довкілля входить повноваження здійснення архітектурно-будівельного контролю щодо встановлення балкону чи заміни вікна.
Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу, надати доступ до наступних носіїв інформації:
- відповідно до якого Закону України Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища має право здійснювати державний архітектурно-будівельний контроль?
- яким чино впливає на порушення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля та на екологічну безпеку проведення встановлення балкону чи заміни ветхого вікна на енергозберігаюче пластикове?
- чи входить до повноважень завідувача сектором благоустрою масиву «Лісовий» відділу контролю за благоустрієм Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Передерій Руслана Івановича видавати Припис №180 від 19.11.2015 року щодо припинення проведення заміни ветхого вікна на енергозберігаюче – пластикове за адресою : м. Київ, пр-т Лісовий, 12-б (надалі – Припис) ?