Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-10619 (5665282)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Розміщення паркувальних майданчиків
Відповідальний:КП ”Київтранспарксервіс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Німас Олександр Ярославович
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Незаконне стягнення коштів за паркування На вулиці Милославська. Біля будинку 8. Була встановлена автомобіль на іноземній реестрації з написом ”ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДОМІНАТ І ЛІБРА” та намальований знаком парковки на капоті. В якому знаходяться молодики та вимагають гроші за парковку з обох сторін вулиці. Відповідно знаків що в данному місці є платна парковка відсутні, та взвгвлі знаки регулюючі правила парковки. Прошу дати роз’яснення з приводу цих дій.