Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-10620 (5665285)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Тарифи на послуги автостоянки/паркінгу
Відповідальний:КП ”Київтранспарксервіс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Німас Олександр Ярославович
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Незаконне стягнення коштів за паркування На вулиці Милославська. Біля будинку 8. Була встановлена автомобіль на іноземній реестрації з написом ”ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДОМІНАТ І ЛІБРА” та намальований знаком парковки на капоті. В якому знаходяться молодики та вимагають гроші за парковку з обох сторін вулиці. Відповідно знаків що в данному місці є платна парковка відсутні, та взвгвлі знаки регулюючі правила парковки. З цього приводу декілька разів викликали поліцію, та все без результатно. Прошу розібратись у суті питання та якщо все правомірно дати роз’яснення.