Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6279 (5665294)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Роздільний збір сміття

До уваги заступника голови КМДА Пантєлєєва П.О., Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА (Науменко Д.В.) та КП «Київкомунсервіс» (Ляшкевич М.В.)

Мешканці об‘єднаних спільним двором будинків по бульв. Лесі Українки 28 і 28А просять встановити по периметру двору контейнери для роздільного збору сміття, зокрема, для скла, пластику та паперу (щонайменше дві точки збору, по одній для кожного будинку).

На даний час роздільний збір сміття налагоджений лише у під‘їзді №2 буд. 28А, ініціатори доставляють відсортовані папір, пластик та скло до пунктів прийому сировини самостійно (що є не зовсім раціональним з точки зору витрат/вигід). Значна кількість мешканців інших під‘їздів готові приєднатись до ініціативи, проте їх зупиняє відсутність інфраструктури (відповідних контейнерів у дворі та централізованого вивезення відсортованих відходів).

У зв‘язку з вищевикладеним просимо сприяти у вирішенні питання інфраструктури роздільного збору (контейнери у дворі) та централізованого вивезення відсортованого сміття (спеціалізований транспорт).

Зі свого боку гарантуємо проведення у дворі системноі роз‘яснювальної роботи, поширення наочних матеріалів щодо правильного сортування сміття усіма доступними каналами та подальший нагляд за правильним використанням сортувальної інфраструктури.

Зазначені заходи в рамках Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури м. Києва на 2016-2020 роки дозволять покращити екологічну ситуацію та створити позитивний приклад для мешканців інших будинків Печерського району і міста загалом.