Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6258 (5665351)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Нетактовне поводження, упереджене відношення до учнів
Відповідальний:Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти [Фіданян Олена Григорівна], виконавець: Бохно Олена Василівна
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

З метою сприяння духовному і фізичному розвитку дітей та молоді, вихованню у них почуття громадянської свідомості та патріотизму, організації змістовного дозвілля та зайнятості у позаурочний час на території Святошинського району м.Києва була створена ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 26 МІСТА КИЄВА (ДЮСШ 26, код ЄДРПОУ 34732294, Адреса місцезнаходження: 03162, м. Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 10-Д).
До зазначеної ДЮСШ 26 зарахований та навчається з 2014р. (відділення футбол) мій син Климчук Роман Богдановича 22.02.2008 року народження. З 22.03.2016р. тренером викладачем футбольної команди, у складі якої займається мій син, є Сидорчук Андрій Володимирович, який зміг ефективно забезпечити розвиток здібностей своїх учнів-вихованців в обраному виді спорту та під час тренувань створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя під час підготовки спортсменів. Завдяки тренеру Сидорчуку А.В. мій син з великим бажанням відвідує ДЮСШ 26 та досяг певних успіхів у обраному виді спорту.
Проте, 03.06.2019р. директор ДЮСШ №26 Ясько Юрій Миколайович, повідомив мене в ультимативній формі, що мій син більше не може відвідувати обране відділення футболу у ДЮСШ 26 під керуванням тренера Сидорчука А.В., та має бути примусово переведений до іншого тренера - Зайнчковського Олександра Юрійовича, який тренує дітей саме 2008 р. н., або залишити спортивну школу взагалі.
Враховуючи, що директор Ясько Юрій Миколайович був призначений на посаду лише 21.02.2018р. та можливо йому були не відомі попередні заходи, здійснені з метою поліпшення навчально-тренувального та виховного процесу у ДЮСШ 26, я повідомила йому, що попередньо з 2014 по 2016 р.р. мій син вже був вихованцем у тренера Зайнчковського О. Ю., проте тренер Зайнчковський О. Ю. та дитина перестали знаходити спільну мову, тренування для дитини мали емоційно -негативний вплив, що сприяло лише погіршенню здобутих навичок та не мотивувало на подальші успіхи, і тому, примусовий перехід до цього тренера є неможливим. Натомість перебування вже понад три роки під керуванням тренера Сидорчука А.В. свідчить про протилежні наслідки - позитивний вплив та самореалізацію дитини у вільно обраному виді спорту, крім того тренер Сидорчук А.В. не заперечує проти подовження тренування у нього.
За результатами отриманої від мене інформації, директор ДЮСШ 26 Ясько Юрій Миколайович, не змінив власної думки та не вважає за необхідне враховувати здійснені заходи, направлені на поліпшення навчально-тренувального та виховного процесу, додержуватись етики, поважати гідність вихованців, та добровільний вибір виду спорту під керівництвом тренера-викладача у якого дитина тренується понад три роки поспіль. Так само на моє прохання надати обґрунтоване письмове рішення про позбавлення мого сина, Климчук Роман Богдановича 22.02.2008 року народження, права на відвідування відділення футбол у ДЮСШ № 26 під керівництвом тренера Сидорчука А.В., я отримала відмову. Жодних підстав та обґрунтування власного рішення про позбавлення права дитини на тренування Ясько Ю. М. мені не надав, зазначивши лише що дитина вимушена буде залишити спортивну школу взагалі.
Мені відомо, що директор ДЮСШ № 26 Ясько Ю. М. має неприязнь та конфлікти з тренером Сидорчуком А. В. та користуючись своїм положенням дозволяє собі виганяти дітей, створювати фонди по збору грошей з батьків, та вчиняти інші дії, що суперечать основним завданням, принципам та меті створення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, внаслідок чого порушуються права честь та гідність саме юних вихованців – дітей… На підтвердження вказаного в мережі чимало відеодоказів, таких як за цим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=8MllpdWJbnI&feature=share
Враховуючи вищевикладене, керуючись нормами Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про фізичну культуру і спорт», Положенням Про дитячо-юнацьку спортивну школу Затв. Постановою КМУ від 05.11.2008р. №993, Рішенням від 18.12.2018р. N 464/6515 Київської міської ради Про затвердження міської комплексної цільової програми ”Молодь та спорт столиці” на 2019 - 2021 роки,
прошу:
1. Здійснити необхідні заходи щодо усунення вищевказаних порушень.
2. У разі, якщо під час перевірки заяви буде встановлено, що у правовій, демократичній країні порушення гарантованих нормами чинного законодавства України прав дитини на повагу честі, гідності, вільний вибір виду спорту під керівництвом тренера-викладача у якого дитина тренується понад три роки поспіль, є допустимими.. – прошу здійснити необхідні дії для направлення заявнику письмового обґрунтованого рішення про позбавлення мого сина, Климчук Роман Богдановича 22.02.2008 року народження, права на відвідування відділення футбол у ДЮСШ № 26 під керівництвом тренера Сидорчука А.В. з метою його подальшого оскарження у судовому порядку.
3. Відповідь на скаргу прошу надати у письмовій формі за адресою: 03179, м. Київ, вул. Бударіна, 5 кв. 53.


12.06.2019р. Абрамова Лідія Сергіївна