Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18069 (5665357)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! По вул. Березняківській 24 розташований світлофор, що напроти гаражного кооперативу, кнопка перемикання для пішоходів ко’имось видерта! Прошу її відновити!