Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-35726 (5665358)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Укладання договорів на постачання електроенергії
Відповідальний:Підрозділ ”Київські електричні мережі” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Фоменко Олександр Валерійович
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Повідомляю що сьогодні було виявлено факт несанкціонованого підключення мешканцем нашого будинку Кияном якій проживае в кВ.104. свідки представники нашого ЖЕК та електрик нашого району члени комісії лабораторії Держспожиивнагляду Киева.
Наш сусід встановив сервірне обладнання яке в день та в ночі заважає нам та нашім сусідям жити. Ми неоднаразово звертатися до полиції нашего району полковника полиції Василенко та нашого дільничного Царюк А. Г. які бездють. На наши виклики патрульна полиція не реагує взагали пояснює що цім повінна займатися поліція нашого району а вони займаються пограбуваннями та вбивцями.
У нас е протоколи які свідчать про перевіщення шуму в нашей оселі кВ. 112. За мінулий місяць мешканцю кв. 104 надійшла платежка аж на 10 кВт. Просимо вас направити наше повідомлення до відповідних органів які здійснюють перевірку його сплати за електроенергію правомірність його підключення до електромережі нашого будинку та повідомлення про його законну діяльність. Просимо повідомити для подальших дій.