Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-17658 (5665402)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Кошовий Роман Васильович
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на розі вул Солом’янської та Волгоградської після демонтажу МАФ залишилася купа сміття біля зупинки громадського транспорту.
прошу прибрати сміття.