Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-10993 (5665405)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК) [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Голова ЖБК
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Директору КП « Спортивний комплекс «Старт»

Станом на 01.06.2019 р. СМІТТЯ ПЕРЕД ВІКНАМИ досі є в наявності та ДОДАЄТЬСЯ кожного дня

Щодо ПРИБИРАННЯ СМІТТЯ з під вікон мешканців будинку № 16 по вулиці Глібова на території стадіону ”Старт” біля занедбаного будинку.

ДЯКУЄМО за розчищення території від сміття, але процес не можна назвати ЗАКІНЧЕНИМ.

Можна порівняти фото території, які надіслані зараз та раніше, наприклад по скарзі Д-9291 від 22 Травня 2019 - https://1551.gov.ua/feedback/check/?CallCode=%D0%94-9291&CallYear=2019

Виходячи з попередніх відповідей, що ”вказана територія знаходиться на балансі КП «Спортивний комплекс «Старт», ВИМАГАЄМО (прохання закінчились):

1. Виконати ПРИПИС - ЗАКІНЧИТИ прибирання залишків смітника
2. Організувати контроль за станом та РЕГУЛЯРНЕ прибирання цієї території
3. Забезпечити відсутність СМІТТЯ на цьому місці в майбутньому

А також, повідомляємо, що основне завдання БАЛАНСОУТРИМУВАЧА - утримання території в належному стані відповідно до п. 3.2.1 Правил благоустрію міста Києва.

Дякуємо за порозуміння !

ПРИМІТКА - Дуже ШВИДКО відповідаєте на скарги замість того, щоб прибрати ЗАЛИШКИ смітника перед нашими вікнами.

Додаток:
- фото сміття перед вікнами житлового будинку
- ПРИПИС до виконання