Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-10632 (5665418)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:Подільська РДА [Смирнов Віктор Володимирович]
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На Поштовій площі вже декілька років група підлітків влаштувала для себе майданчик, на якому катаються на скейтах, самокатах. Ганяють на великій швидкості, з різними вивертами і т.ін. Тим самим постійно створюють травмонебезпечні ситуації для всіх, хто там проходить, гуляє багато з дітьми. Сама була свідком, як налетіли на маленьку дитину, дивом обійшлося без травми. Вимагаю навести порядок на Поштовій площі, встановити перешкоди для скейтерів, які б не можна було посунути. Це неправильно, що люди сахаються від пацанів, які носяться на дошках, як навіжені, незважаючи ні на кого. Площа не скейтодром, а місце для прогулянок.