Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-10635 (5665461)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Виток холодної води на поверхню
Відповідальний:Дніпровська РДА [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

31 Травня 2019
Л-9647
Обслуговування та технічний стан каналізацій


ул. О. Довбуша, 35
Возле Мебельной фабрики БЕРЕСТ,
прорвало канализацию.

Відповідальний: Департамент експлуатації каналізаційного господарства [Кислий М. І.], виконавець: Новіков Ігор В’ячеславович


Відповідь:
«МЕРЕЖА НА ЯКІЙ ВІДБУВАЄТЬСЯВИТІК СТОКІВ ЗНАХОДИТЬСЯ НА БАЛАНСІ АБОНЕНТА ПРАТ2ВБФ2 ”БЕРЕСТ”( ВУЛ ДОВБУША.35) АБОНЕНТ ПОПЕРЕДЖЕНИЙ ТА ЗОБОВ ЛІКВІДУВАТИ ЗАСМІЧЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОІ МЕРЕЖІ.»

Если все об этом знают - почему проблема не решена?
Если это вина руководства береста - накажите и оштрафуйте.
Место, которое воняет и откуда течет дерьмо является местом конечной остановки маршрутки 423.
Почему все должны нюхать запах дерьма, которое сливает БЕРЕСТ?