Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21872 (5665470)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Павільйонами очікування на автобусній зупинці
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звертаюсь до МЕРа про неприпустиме .Кінцева зупинка 31 маршруту автобуса на Полетехнічному інституті з покон віку, а я киянка 1960 р.н., і все життя прожила в Києві,була на вулиці Богдана Гаврилишина (Бувша Ванди Василевської). Навіть коли йшло будівництво чергового торгового центру. Там облаштована зупинка і є зараз. АЛЕ кінцеву зупинку тепер перенесли на проспект Перемоги.Нічого не облаштували, прямо посеред проспекту повісили табличку і все. Пенсіонери не мають можливості чекати автобуса, бо сісти нема де, спека страшена і вони просто падають на цій так званій зупинці. НАШО таке робити. Скільки ще будуть знущатися з простих людей. Прошу і вед імені всіх пасажирів також втрутитись і повернути зупинку на своє давнішнє місце. Ви влада чи ні,? Чекаємо вирішення цієї проблеми.Спасибі.