Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18075 (5665475)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [Савтир Сергій Володимирович ]
Дата контролю:3 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу представників міської влади усунути проблему пов’язану з постійним винекненням заторів на проїжджій частині вулиці В. Гетьмана в напрямку руху Севастопольскої площі при з’їзді з вулиці Борщагівська.
Вказані затори виникають через облаштовану зупинку громадського транспорту ”вул. Борщагівська” та через хаотичне паркування маршрутних таксі, які зупиняються в другому ряді на проїжджій частині,коли на зупинці вже перебувають тролейбуси, які курсують по відповідним маршрутам.
Також ускладнює рух транспорту ряд такособусів маршруту 205, які постійно запарковані безпосередньо при з’їзді з вулиці Борщагівської чим значно ускладнюють рух транспорту змушуючи інших водіїв маневрувати та порушувати ПДР. Прохання перенести зупинку транспортних засобів та заборонити паркування таксобусів маршруту 205, які стоять по 2-4 автобуси в зазначеному місці як на кінцевій/початковій зупинці.
На нижче наведених фото помітно, як запарковано два автобуси підряд та один пустий автобус, який чекає на пасажирів