Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-6769 (5665478)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КП «Керуюча компанія” (Голосіївська РДА) [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Латанюк Наталія Вікторівна
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Заявник обурений невнятнятною та безглуздою відповіддю від Керуючої компанії по утриманню житлового фонду Голосіївського району на звернення Н-5582 що до неналежного утримання та бездумного знищення дерев’яних дитячих майданчикыв які масово встановлювали по району в період з 2006 по 2010 роки. Спочтку встановлювали дерев’яні дитячі майданчики монтуючі дерев’яні опори в цементний розчин при цьому дерево не оброблялося проти гниття, а після того як опорна частина яка була залита цементним розчином трухлявіла під впливом часу та природніх факторів то замість того щоб відремонтувати нижню частину і подовжити життя дитячим майданчикам їх просто демонтовували і викидали на смітник що на думку заявника є безвідповідальним відношенням до праці людей які робили ці майданчики та по відношенню до платників подадків за чий кошт вони були придбані та встановлені. Заявник так ож обурює зневажливе до нього відношення з боку Керуючої компанії яка замість того щоб прийняти зауваження до уваги і відремонтувати залишки елементів дитячих майданчиків з деревини продовжили іх демонтувати та відправляти на смітник. До відома влади заявник звертає увагу на те що в багатьох дворах ще стоять дитячі майданчики виконані з металу які були встановлені там ще в радянські часи і до цього часу знаходяться в задовільному стані і це дає підстави говорити про те що ідея встановлювати дерев’яні дитячі майданчики з самого початку була хибною і той хто це вигадав повинен був понести персональну відповідальність за безголове рішення нажаль до цього часу жоден посадовець не відповів за це безглуздя так само як ніхто не відповів за бездумне руйнування дерев’яних дитячих майданчикыв які було дешевше відремонтувати чим демонтувати та вивозити на смітник. Заявник вимагає додатково вивчити це питання та надати відповідь коли будуть поновлені чи замінені на нові більш функціональні демонтовані елементи дерев’яних дитячих майданчиків як по Голосіївському району так і по іньших районах міста??? Так у дворі заявник за останні десять років був демонтований дерев’яний дитячий будиночок, дерев’яна гірка, дерев’яна гойдалка, дерев’яна лавочка, дерев’яна драбина, а залишилися гойдалка з металу, дві лавочки, метелева конструкція в вигляді сходів та дерев’яна пісочниця як останній елемент демонтованого дерев’яного дитячого майданчика. Заявник вимагає повторно розглянути це питання та вказати строки коли будуть поновлені демонтовані елементи дитячого майданчика?