Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-8634 (5665485)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:5 Липня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На перехресті перетину проспекта П.Григоренка та Дарницького шосе відбувається тотальне порушення правил дорожнього руху а саме вимог дії дорожнього знаку 5.16 ”Напрямок руху по смугами”, який регламентує в’їзд на перехрестя таким чином : правий ряд виключно праворуч , другий і третій ряд - ліворуч. Таким чином несумлінні водії рухаючись правим рядом по проспекту Григоренка в сторону Дарницького шосе, перед виїздом на перехрестя виконують лівий поворот , змушуючи водіїв які рухаються у другому ряду вимушено перелаштовуватися у сусідній ряд тим самим створюючи аварійну ситуацію .
Перед перехрестям приблизно за 50м та за 100м встановлені знаки 5.16 які регламентують рух по смугах.
Прошу негайно прийняти міри ! В першу чергу нанести відповідну розмітку яка вже стерлася . Встановити камеру! Поставити патрульного який буде складати протоколи про адміністративні порушення .