Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-11000 (5665495)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Шановні колеги!

Минулого року мною подана заявка Д19816 від 2.10.2018. та КП центр організації дорожнтого руху, оформлено всі дозволи та передано до КП Київавтодор завдання завершити обладнання пішоходного нерегульованого переходу по вул Миколайчука біля буд 13А та 15.

Прошу надати КП Київатодор гроші на фарбу для нанесеннядорожньої розмітки.
На жаль знаки не всі водії бачать та ”зебра” дуже потрібна для попередження ДТП.

Прошу вирішити питання з фарбуванням та зробити тверде покриття до виходу на перехід.

Додаток: Затверджена схема переходу по вул. Миколайчука 13А.

громадський інспектор з благоустрою
Володимир Димінський
050 4112004