Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-17197 (5665517)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Голів ОСББ, ЖБК, та ін.
Відповідальний:КП ”Житло-сервіс” [Федотов Костянтин Павлович], виконавець: Федотов Костянтин Павлович
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

КП ”Житло-Сервіс” (#31025659) продовжує безпідставно вимагати від мешканців будинку сплати бездоговірної компенсації понесених Забудовником витрат із тимчасового забезпечення будинку централізованим опаленням на період випробування теплових систем будинку тепловою енергією у гарячій воді. Звертаємо увагу, що Забудовник замовив у КП “Київтеплоенерго” постачання теплової енергії на підставі договору від 16.11.2018, за комерційним тарифом - 1864,63/Гкал з ПДВ. Даний договір діяв до 25.12.2018.

Проте, КП ”Житло-Сервіс” щомісяця включає незаконну суму компенсації у своїх платіжках на сплату послуг з ЖКГ, що є грубим порушенням публічних тарифів на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії, який станом на грудень 2018 року становив 1354,78 грн за 1 Гкал з ПДВ.

Вищевказане підтверджується офіційною відповіддю КП ”Житло-Сервіс” на мою попередню скаргу М-1487 від 16.01.2019. В якій КП ”Житло-Сервіс” підтвердив, що нарахування мешканцям компенсації за використану Забудовником теплову енергію по договору із КП “Київтеплоенерго”, - виставлено мешканцям одноразово відповідно до договору про відшкодування витрат між Забудовником та КП “Житло-сервіс”. Наголошуємо, що мешканці будинку не є стороною вказаних договорів, на які посилається КП “Житло-сервіс”.

Станом на 13.06.2019 співробітники КП ”Житло-Сервіс” вимагають від мешканців термінового погашення безпідставної заборгованості, погрожуючи примусовим припиненням обслуговування квартир мешканців будинку, шляхом відключення електро та водопостачання до помешкань боржників.

Прошу терміново розглянути цю скаргу, та розібратись в законності вимог КП ”Житло-Сервіс” щодо сплати мешканцями будинку безпідставно нарахованих боргів із відшкодування витрат Забудовника.