Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21877 (5665535)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Питання житлового господарства (Деснянський район)
Відповідальний:Деснянська РДА [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:9 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Віталію Володимировичу, так як Голова Деснянської РДА окружив себе юристками у яких браття працюють у поліції, тому, мабуть думає, що йому усе можна. Відповіді ЗАБОЛОТНИЙ Г.В. на Інформаційний запит №23 Семенчук С.М. та Шестопалової С.В. ніхто не надав, 17 жовтня 2018 року нами була подана Заява про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину ч.1 ст.365-2 КК України Заболотним Генадієм Вадимовичем до Деснянського Головного Управління Національної поліції у м.Києві та яку канцелярія зареєструвала за №Кол.-5458.
18 жовтня 2018 року нами подано Скаргу на бездіяльність службових осіб Деснянського управління поліції ГУ НП у м.Києві, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань в порядку ст. 303 КПК України.
25 жовтня 2018 року слідчий суддя Деснянського району міста Києва по справі №754/145848/18 Клочко І.В. ухвалила Ухвалу у який говориться: : «Скаргу Семенчук Світлани Миколаївни та Шестопалової Світлани Володимирівни на бездіяльність службових осіб Деснянського УП ГУНП у м.Києві - задовольнити.
Зобов’язати службових осіб Деснянського УП ГУНП у м.Києві, у відповідності до вимог ст.214 КПК України, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за заявою Семенчук Світлани Миколаївни та Шестопалової Світлани Володимирівни за вх.№Кол-5458 від 17.10.2018 року про вчинення Заболотним Геннадієм Вадимовичем кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ч.1 ст.365-2 КК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.»
Голова КМДА, чому у нашому районні займає посаду Голова, якому висловлена недовіра іншою Громадою? Його бистро прибрали до своїх рук Романюк, Мошківська, юристки: Хало у якої брат був начальником поліції у нашому районі, Жуковською у якої брат теж у поліції..., хоча при приході до району надував щоки, а насправді він моріонетка у руках цих людей!!!