Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-17673 (5665539)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:5 Липня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На повороті з вулиці Булаховського до будинку 60 вулиці Бучанська, а також біля будинку № 25а Академіка Паладіна стоять дорожні знаки, що забороняють проїзд автотранспорту приватним сектором уздовж ринку ”Троїцький”. Але, не зважаючи на зазначені знаки автомобілісти масово ранком (8:00 – 8:30) у робочі дні порушують правила дорожнього руху і спричиняють загрозу життю людей, які ідуть до метро Академмістечко.
Прошу припинити масове порушення ПДР, а також забезпечити безпеку людей на вузькій дорозі, оскільки обочини на цій дорозі нема – з обох боків паркани і людям тікати нема куди.
Також, пропоную навпроти повороту з вулиці Булаховського до будинку 60 вулиці Бучанська встановити відеокамеру для фіксації порушень Правил дорожнього руху (в’їзд – виїзд). З великою кількістю порушників, ця камера окупиться за тиждень і принесе бюджету міста великий дохід.