Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-21879 (5665548)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ОД - 503 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Бутанец Марина Вікторівна
Дата контролю:19 Червня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

ДОБРОГО ДНЯ
Мешканцями нашого будинку 13 травня 2019 року було направлено до центру комунального сервісу Оболонського району  колективне звернення-прохання, що до переносу смітевого контейнера з під  вікон мешканців , так як це суперечать санітарними нормами, ( дуже смердить біля вікон та біля підїзду) розвиваються тварини багато кішок біля сміття.
На протязі місяця нічого не робиться та відповіді ненадаються, просимо Вас посприяти у вирішенні даної проблеми.
Додамо фотокопію звернення з підписами мешканців