Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-17208 (5665590)
Зареєстровано:14 Червня 2019
Тема звернення:Розміщення орендарів у нежитловому фонді який належить до територіальної громади
Відповідальний:Управління з питань майна комунальної власності [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Сердюк Раїса Іванівна
Дата контролю:1 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

відповідно наданої відповіді 14 Травня 2019  М-13576 виникли питання вИходить що у територіальної громаді нема майна нема будинків то чому ДУСНЯНСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗДАЄ В АРЕНДУ НЕ ЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ У БУДИНКУ ЖУКОВА 19А ОТРИМУЄ ПРИБУТКИ А КОШТИ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТОБ ТО МЕШКАНЦІВ НЕ НАДХОДЯТЬ????