Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-8978 (5675487)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Знак ’Пішохідний перехід’ закриває пішохідний світлофор