Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-37232 (5675516)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:КП «Київреклама» [Мондриївський Валентин Миколайович], виконавець: в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
Хотіла б дізнатись, як можна перевірити законність встановлення щита.
За вказаним місцезнаходженням (навпроти будинку 24 по вул. Жмеринській, на газоні перед парком ”Совки”) декілька робітників ввечері 11 липня почали готувати яму для фундаменту щита.
При розмові правцівкники пред’явили документи на дозвіл розміщення конструкції, виданий КМДА для підприємства ТОВ ”Октагон-Аутдор”. Номер дозволу 02185-03-П-3.
Фотографії дозволу можна переглянути за посиланнями https://d.pr/free/i/puo2m9 та https://d.pr/free/i/MlRdKQ.
Проте, у відкритому доступі інформації про діючий договір за таким номером мені знайти не вдалось. Фігурував лише дозвіл, дія якого мала закінчитись 28.11.2017 року, адреса розміщення вказана інша, Святошинський р-н, вул. Львівська, 45/7 (протилежний бік).
Також мені не вдалось знайти помітку на карті на сайті Київреклама (http://www.kievreklama.kiev.ua), що відповідала б місцезнаходженню нової конструкції. Скріншот з мапи на момент початку встановлення конструкції можна переглянути за посиланням https://d.pr/free/i/e824Zd.
Результатом роботи працівників стала яма на газоні перед парком ”Совки” з залишеним сміттям у ній. Фото з місця за посиланнями https://d.pr/free/i/6Nk4FC та https://d.pr/free/i/F9O0lU.
Прошу допомогти з’ясувати законність запланованої конструкції та причину вибору місця на квітнику від Київзеленбуд. Усі вказані посилання на фото продубльовано в доданих файлах.