Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-15980 (5675524)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев
Відповідальний:Святошинська РДА [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

По вул. Бударіна на відстані 5-10 метрів від зупинки автобусу #37, що навпроти входу гериатричного пансіанату, по ходу руху автобусу на кінцеву зупинку, знаходиться сухе дерево уражене омелою. Одна велика гілка відвалилася і зараз висить на проводі. Потрібно терміново прибрати гілку, вона може впасти на тротуар. Дерево треба спиляти. Також зрізати інші гілки, що небезпечно нависли над тротуаром.