Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-15981 (5675541)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”Житло-сервіс” [Бовсуновський Сергій Васильович]
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Після засипання засмічення на пустирі за вказаною адресою з допомогою вантажівок з піском. Вантажівками було пошкоджено дорожнє покриття, де вже з’явились величезні ями. На перетині доріг є зливоприймач, який не почищено від бруду, що ще більше обтяжує ситуацію в дощову погоду. Перейти дорогу в радіусі 40 метрів неможливо. Через ями і скупчення води через непрацюючу зливоприймальну систему під покриття просочується вода що призвело до просідання площина дорожнього покриття. Посилаючись на вище вказане і опираючись на правила благоустрою м. Києва 3.1.1, 3.1.3, 3.2.1, 7.4.1, 7.4.5, 8.1.1, 8.1.2, 8.1.9. прошу відповідні структури і організації вжити заходів щодо усунення аварійного стану відрізку дороги, усунути пошкодження, віновити пропускну здатність зливоприймальної системи.