Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-37238 (5675580)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Інформую, що станом на 11.07.2019 на кінцевій зупинці автобусу №64 ”с/т Вишеньки” не забезпечується безпека пішоходів, а саме, відсутній пішохідний перехід через дорогу з насиченим рухом автотранспорту. Потенційні пасажири автобусу № 64 та маршрутного таксі № 452, прямуючи із с/т Вишеньки (центральний в”їзд, де розташоване приміщення голови масидо зупинки грамадського транспорту (де розташовано пвільйон зупинки) мають переходити дорогу у невстановленому місці, через відсутність наземного пішохідного переходу.
Враховуючи вищевикладене та зметою підвищення безпеки руху і збереження життя пішоходів, прошу забезпечити спорудження, на зазначеній ділянці дороги, наземного пішохідного переходу, та позначити його дорожніми знаками згідно вимог ПДР (або передбачити світлофорне регулювання).
Про вжиті заходи та прийняті рішення прошу поінформувати меву) не письмово у встановлені законом терміни.