Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6598 (5675595)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Порушення правил дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: в.о. Шпильовий Іван Федорович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

У місті Київі відбувається систематичне порушення правил дорожнього руху, а саме проїзд приватних транспортних засобів по смузі для маршрутних транспортних засобів, що ускладнює рух громадського транспорту та створює незручності для пасажирів! Вимагаю правоохоронні органи реагувати та карати порушників згідно чинного законодавства!