Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-37244 (5675603)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Шляхово-експлуатаційне управління [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вже дуже давно хтось зрізав стовп та його досі не поновили. Ходити по тротуару неможливо бо постійно їздять машини, навіть грузові. Дуже потрібно поновити делініатори по вулиці Тимошенко 7, Тимошенко 9. Бо машини їздять наскрізь. Це дуже небезпечно!