Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-22712 (5675609)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Відділ благоустрою [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Кошовий Роман Васильович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! На дорозі по вул. Уманській напроти будинка ном.25, на проїзжій частини дороги, стоїть вже три роки розібраний автомобіль Опель.
Посприяйте в його евакуації, він реальна загроза учасникам руху втемну пору доби.
Дякую за порозуміння.