Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Е-274 (5675614)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На газоне между Г.Сталинграда 19 и остановкой транспорта ”площадь Сантряго де чили” на газоне поставили ларек с Хачапурями.

я абсолютно уверена что не существует норм по которорым ларек можно ставить на газон
примите меры