Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18949 (5675663)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович]
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На перетині вулиць Драгоманова та Здолбунівській проводять роботи по влаштуванню асфальтного покриття. Прошу влаштувати велопереїзд згідно зі схемою організації дорожнього руху від 2008 року, а саме

1.Нанести розмітку 1.15 (білим та червоним кольором)
2.Занизити бордюрні камені в місцях перетину велодоріжки проїжджої частини в межах закруглень перехрестя
3. Встановити світлофори Т3.1 та таблички 7.5.7 з обох боків від перехрестя
4. встановити знаки 1.34 Виїзд велосипедистів для всіх напрямків руху автівок.
5. Переналаштувати світлофорний об’єкт на перехресті, додавши виділену фазу для руху велосипедистів у зв’язку з конфігурацією перехрестя - Т-подібне.

ДСТУ 4092-2002 :

”7.4 Транспортні світлофори типу 3 ...
можна застосовувати ці світлофори для регулювання руху велосипедистів у місцях перетинання дороги велосипедною доріжкою”