Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11115 (5675896)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:17 Липня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На моє звернення Л-11095 від 11.07.2019 стосовно безпритульних в садибі будинку № 3 по вул. Івана Мазепи, від ЖЕД ”Липкижитлосервiс” була відповідь, щоб мешканці звертались до Печерського управління поліції
ГУНП в м. Києві. А прибирати за ними звалище сміття теж повинна поліція або може це все таки повинні зробити двірники ЖЕД ”Липкижитлосервiс”!!!!