Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18971 (5675897)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

У ПАТ «Київенерго» не хватило сміливості за 1,5 року зізнатися, що воно безпідставно і неправомірно нараховує оплату за ЦО МЗК та виконати перерахунок. Дві відписки з однаковим текстом: «Ваше звернення з питань розрахунків за послуги потребує більш тривалого та детального розгляду», це підтвердження моєї правоти і 100% згода з нею. КК «ЦКС» - посередник КП «Київтеплоенерго» та ПАТ «Київенерго», буфер між Виконавцями послуг і Споживачем. Він не вникає в суть справи, а надає Споживачу шаблонні відписки, складені ще ПАТ «Київенерго», які далекі від реальності і конкретних випадків, або взагалі відмовчується. В КБУ «Контактний центр міста Києва» знаходиться 6 моїх звернень і всі вони перебувають в статусі «На доопрацюванні виконавцем КК «ЦКС» з 31.12.2018. А де ж контроль виконання? Будинок №2-А введений в експлуатацію в 2007р. за індивідуальним проектом. Кожна квартира та всі МЗК будинку обладнані індивідуальними системами опалення, виключаючи наявність транзитних труб опалення. Всі коридори, сходові клітини та під’їзд опалюються виключно за рахунок тепла квартир мешканців будинку. До будинку по індивідуального проекту не може застосовуватися Методика №359 від 31.10.2006, відповідно, надання рахунків на опалення МЗК не є правомірним (див. п.1.3 Методики, роз’яснення Мінрегіону від 24.04.2014 №8/20-357-14, акт РТМ «Позняки» від 01.12.2016 №2-12/101). Нарахування за відсутнє в будинку опалення МЗК було вперше введене ПАТ «Київенерго» в жовтні 2016 року без відповідного попереднього узгодження з мешканцями будинку, що є неприпустимим у правовій державі. Правила КМУ №630 від 21.07.2005 не регламентують порядок розрахунку оплати за опалення МЗК у багатоквартирних житлових будинках, обладнаних загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії, певна кількість споживачів в яких обладнало квартири приладами обліку витрат теплової енергії на опалення. Тому застосування пункту 12 Правил при проведенні розрахунків за опалення МЗК в даному випадку Виконавцем послуг є не законним. Оплату послуг з ЦО МЗК будинку відповідно до Методики, передбачає лише один пункт цих Правил, а саме пункт 28 - у разі, коли споживачі встановили у квартирі багатоквартирного житлового будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, а в будинку №2-А їх взагалі не має. Прошу вплинути на КК «ЦКС» та КП «Київтеплоенерго» щодо виконання перерахунку оплати за ЦО МЗК за три останні опалювальні періоди. З повагою, В.П.Палієнко. 12.07.2019.