Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-11560 (5675912)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Паркування авто на прибудинковій території
Відповідальний:ОД - 504 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Тугай Сергій Олександрович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Я вже зверталась 03.06.2019 року з приводу паркування авто на тротуарі у дворі житлового будинку й отримала лише реєстраційний номер Д-10074 і безліч листів з зазначенням на кого переадресували моє звернення. Перечитавши усі листи-відповіді дійшла висновку, що заблокувати місце несанкціонованої парковки не дозволяє закон, а паркуваться на тротуарі можна.
Прошу переглянути ще раз мого листа й зробити можливим людям ходити без перешкод.

З повагою, Ірина.
12.07.19