Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-18972 (5675915)
Зареєстровано:12 Липня 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: в.о. Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На вулиці Герцена, що проходить між Інститутом міжнародних відносин (адреса - Ю.Ілленка, 36/1) та корпусами Київської клінічної обласної лікарні скалалася дуже складна дорожня ситуація.

Кожного буднього дня на цьому проміжку вулиці Герцена (відмічено на картинці червоним кольором) з ОБОХ СТОРІН тротуару, на газоні, або аби-як припарковано дуже багато автомоболів, один за одним (не знаю кого, студентів КІМО, родичів хворих, що в обласній лікарні, таксистів, співробітників Інституту).
В результаті на цій вулиці не можуть нормально розминутися два легкових автомобілі, не кажучи вже про більші за габаритами машини! Треба гальмувати і хтось когось пропускає!
Ситуація погіршується тим, що:
1) на вул. Багоутівській, 1 зараз іде ремонт комунікацій і усі МАШИНИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ їдуть до обласної лікарні через цей проміжок вулиці Герцена.
2) на цьому проміжку вулиці Герцена ДУЖЕ ВЕЛИКІ ями, біля каналізаційних люків великі дірки в дорозі.
3) на цьому проміжку дороги часто їздить будівельна техніка (бо будують поруч ЖК ”Кирилівський Гай”), з якою розминутися нереально, коли з обох сторін один за одним припарковані автомобілі.
4) по цьому ж проміжку вулиці зараз їздить на машинах дуже багато мешканців багатоквартирних домів 35 та 35а (що по вул. Герцена), що заселились не так давно і збільшили потік автотранспорту.

На одній стороні цього проміжку вулиці Герцена немає знаків, що дозволяють парковку автотранспорту. На іншій стороні з боку Інститута стоїть знак ПЛАТНОЇ парковки, але ніхто за неї не сплачує та порушує ПДР (там немає паркоматів або паркувальника)!!!

В такій ситуації, коли постійно відбуваються автомобільні затори, в яких стоять машини швидкої допомоги, будівельна техніка та просто легкові автомобілі і не можуть розминутися один з одним, прошу ЗАБОРОНИТИ стихійну парковку автомобілів по вул. Герцена, між Інститутом міжнародних відносин та корпусами клінічної обласної лікарні та контролювати виконання цієї заборони.