Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-8897 (5676026)
Зареєстровано:13 Липня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”Київтранспарксервіс” [Німас Олександр Ярославович]
Дата контролю:24 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Чому територію біля парковки та поруч з будинком 5 не прибирають і відповідно не косять траву. Хто відповідає за дану територію. Засипте доріжку, щоб не ходили навпростець абртзаясфальтуйте.