Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6523 (5676085)
Зареєстровано:13 Липня 2019
Тема звернення:Утримання інформаційних дошок та розклеювання оголошень
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Шконда О. В.
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу замінити дошки для оголошень, що розміщені на фасаді будинку 3-а на вул. Смоленській на нові.