Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-17942 (5676235)
Зареєстровано:14 Липня 2019
Тема звернення:Будівництво /дооблаштування спортивних майданчиків
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун А.Є., Смаровоз І.О.
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Просимо забезпечити встановлення спеціального покриття (гумове) на спортивному майданчику у дворі будинків по вул. Набережно-луговій 3а та 1, вул. Турівська 31 і 29, вул. Почайнинська 70.
Мешканцями будинків за власний рахунок було облаштовано дитячий майданчик зі спеціальним безпечним покриттям (знаходиться поруч зі спортивним) та здійснено встановлення спеціаліних сіток/обмежень на спортивному майданчику, а також встановлено футбольні ворота.
У звязку з цим просимо лише здійснити облаштування покриття на вказаному спортивному майдачику, оскільки ніякі служби не доглядають за ним і окремі люди вигулюють там своїх собак, які повністю знищили залишки трави на цьому майданчику і порозривали землю. за таких умов тепер не можливо ним користуватись за призначенням.