Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-8906 (5676243)
Зареєстровано:14 Липня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На перехресті біля Новуса та парка Прибережний на вул.Дніпровська набережна не роботають три з чотирьох світлофорів для пішоходів. Прошу відремонтувати світлофорний об’єкт