Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-8909 (5676266)
Зареєстровано:14 Липня 2019
Тема звернення:Облаштування місць для вигулу тварин
Відповідальний:”Служба Зоодопомога” [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Солодущенко Тетяна Василівна
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Сьогодні ввечері з дитиною гуляли в парку ’’Перемога’’. На ділянці між АЗС ’’КЛО’’ (поруч дитячий майданчик) і лодочною станцією гуляє куча собак (голів зо двадцять) без усіляких проводків в намордників. При нас господарі собак самовільно причепили на стовб табличку ’’Місце для вигулу собак’’. Собаки бігають вільно як їм заманеться, чіпляються до відпочиваючих людей та дітей. Територія ніяк не відгорожена. На прохання прибрати собак власники реагують досить агресивно мотивуючи що це спеціальне відведене місце для собак і що ’’ви не вдало вибрали місце відпочинку, не подобається - не ходіть тут’’. Сама ділянка знаходиться у парку і до дитячого майданчика там може метрів зо 10-15 від сили.