Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7673 (5676278)
Зареєстровано:14 Липня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Пархоменко Олена Юріївна
Дата контролю:29 Липня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Біля року проводиться ремонт вулиці Туполева на ділянці від вул Естонська до вул Салютна.
Проїхати в будинки за адресою Туполева 12 (еліпс на карті) велика проблема.
Туполева зі сторони Естонської та Салютної перекрита пластиковими щитами та люльми які не відомомо якому принципу пропускають автомобілі.
На проїзді зі сторони Щербакова через овочеву фабрику ворота та охорона.
Естонський перевулок його жителі самочинно перегородили металевими конструкціями так як їм заважають автомобілі.
Ніхто не знає коли закінчиться ремонт вул Туполева та як проїхати за адресою Туполева 12.
Так як там живуть мої батьки, прошу повідомити коли як мені без скандалів попасти на автомобілі до моїх батьків. Та як їм без скандалів попадати до себе додому.