Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9194 (5684771)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

”ЄФІР” В прямокутнику Зодчих40 - Леся Курбаса 15а (магазин Trash) - Дитячий садок №156 - Леся Курбаса 13 санітарний стан прилеглих теріторій пребуває в дуже незадовільному стані. Всюди сміття, стихійні звалища. За пунктом прийому вторсировини облаштували туалет . Велике прохання навести лад на цій теріторії, бо це не личіть європейському місту. З повагою Трубіцин Є.І.