Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6758 (5684791)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Миття авто на прибудинковій території
Відповідальний:Сектор взаемодіїї з правоохоронними органами [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Мірошниченко В.Я.
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Тема/напрямок. Порушення правил благоустрою миттям будівельної техніки на газоні.
Прошу надіслати за належністю для вжиття заходів до порушників правил благоустрою у місті Києві.
22.07.2019 р. біля 19:30год. автомобіль обладнаний бетонозмішувачем злив залишки бетонної суміші на газоні прибудинкової території по пров. Сеноманському, 16. Водій повідомив, що йому сказав прораб.
Додаю фото номерів автомобіля, назви установи та телефону зазначених на автомобілі і залишки бетону на газоні.
З повагою о 9:35 від 06.08.2019 року.