Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38710 (5684807)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Несанкціонована торгівля
Відповідальний:Взаємодія з правоохоронними органами [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рожков Валерій Федорович
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На перехресті вулиць Закревського та Милославської продовжують розмножуватися торгові точки, затуляючи огляд водіям авто на повороті трамвайної колії. Найновіший екзмепляр - на фото. Прошу вирішити питання. Також прошу звернути увагу на несанкціонований базар перед магазином ”Фора” по вул. Закревського, 93-А, скоро там неможливо буде пройти.