Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38713 (5684826)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Питання житлового господарства
Відповідальний:Святошинська РДА [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

В районі шляхопроводу на перетині проспекту Леся Курбаса та Кільцевої Дороги (https://goo.gl/maps/9t1oSD75fFYHsd2j9) з початку 2019 року виникло стихійне сміттєзвалище. З кожним днем звалище розростається, що призводить до антисанітарії. За період більше чим півроку це місце жодного разу не прибиралось. Біля звалища щодня проходять тисячі людей, оскільки поряд знаходиться чимала траспортна розв’язка.
Наполегливо просимо очистити територію від сміття та прийняти міри по запобіганню повторного засмічення.
Фото та місцезнаходження прикріпляю.


Місце на карті https://goo.gl/maps/9t1oSD75fFYHsd2j9