Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23548 (5684831)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Возле дома стоят фонари, ранее они светили, в последнее время только один фонарь горит в начале дома! на улице полная темнота, вечером идти страшно и не возможно. Прошу подключить их снова! Спасибо.