Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23553 (5684888)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Головченко Сергій Євгенович
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Неодноразово мешканцями будинку по проспекту В. Маяковського 54/9 фіксується викидання співробітниками комунальної служби з автомобіля, що зображений на фото (д.н. АА6197СА) до сміттєвих контейнерів ОСББ ”Арсеналець-28” твердих побутових відходів. Мінімум раз на тиждень підкидають близько 1-1.5 кубічних метра сміття.
На зауваження, що мешканці з власних коштів оплачують вивіз сміття і не варто підкидати, реагують агресивно, кажуть ”будинок великий, скинетесь і оплатите!”
Прошу вжити заходів по роз’ясненню і впливу на зазначених осіб з метою недопущення в майбутньому повторення протиправних дій.