Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18532 (5684896)
Зареєстровано:6 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Василенко Олександр Володимирович
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

15 липня 2019 року фахівцями перевізчика - експлуатуючої організації ТОВ ”Володар Роз” о 15.20-15.30 були демонтовані сміттєві контейнері з прибудинкових територій по нашому мікрорайону, в тому числі і один контейнер для побутових відходів з прибудинкової території за адресою: вулиця Юрія Шевельова, 48. Станом на 06.08.2019 р. так і не вирішено питання щодо його встановлення на попереднє місце. Сміття стоїть біля контейнера та сітки для роздільного сміття, немає місця куди складати. За 2 вихідних дня сміття назбирається стільки, що воно просто стоїть в поліетиленових пакетах та витікає і смердить. Зараз літо, пора баштанних, люди купують кавуни та дині, багато викидають сміття. Перевізчик, коли забирає машиною сміття, все, що стоїть поруч і не вмістилось в контейнери НІКОЛИ не підбере. Тому вчора, наприклад, після вивезення сміття о 15.20, зразу наповнилось більш як півконтейнера те сміття, що НЕ ВИВЕЗЛИ - воно стояло поруч. Вже на ранок був повний і кидати немає куди. Просимо негайно вирішити питання з додатковим контейнером. Та перевірити всіх мешканців, які ФАКТИЧНО живуть (багато квартирантів), то ж нехай сплачують за своє сміття в повному обсязі. Чекаємо на позитивний результат. Фотофіксації додаємо.