Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19786 (5685208)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:Дільниця - 4 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Левченко Сергій Вікторович
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Дорого дня !
За місцем мого проживання, за адресою пр. Г.Гонгадзе 18 ,,з,, знаходиться дитячій майданчик.
Сьогодні у ранку співробітниками комунальної служби було проведено так званий демонтаж лавок, їх звірськи вирвали і залишили обламки і цвяхи.
По перше ці обламки несуть загрозу життю та здоров’ю дітей, якіх дуже багато гуляє на майданчику.
По дпуге, як можно залишити без сеамеїк дитячій майданчик.
Прошу вас розібратися в ситуації та надати мені відповідь.
До звернення додаю фотографії.