Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19177 (5685247)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Голосіївська РДА [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Сидоренко Л.П.
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

ПИТАННЯ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМПЕТЕНЦІЇ КМДА
Не направляйте знов на Департамент транспортної інфраструктури та

Повторне звернення!
Попередньо направлені: 23 Липня 2019 Б-18740, 31 Липня 2019
Б-18993


Прошу розглянути питання щодо виділення землі міської ради відповідним структурам для встановлення захисного паркану від траси Київ-Одеса, оскільки від траси постійно йде неймовірний шум, що не дозволяє навіть відкрити вікна у помешканні.
Дана проблема стосується всіх мешканців нашого (прт Глушкова 34) та сусідніх будинків у сторону Одеської площі, чиї вікна виходять на трасу.
Крім того по Одеській трасі дуже часто на великій швидкості їздять мотоциклісти з неймовірним ревом, яких ніхто не контролює.

Не направляйте бдь ласка Департаменту транспортної інфраструктури, оскільки ними повідомлено, що землі ним не належать і питання відноситься до Київської міської ради.

Відповідальним все ж таки ВДРУГЕ було визначено Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]. Як і передбачалось, їх відповіді: ”ПИТАННЯ НЕ В КОМПЕТЕНЦІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ТРАНСПОРТУ”, ”ПИТАННЯ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМПЕТЕНЦІЇ КМДА”.

Враховуючи викладене прошу направити для розгляду за належністю, до компетенції кого входить виділення землі!